Letní tábor

Základní informace

Sportovní klub GymSport Praha pořádá každoročně letní sportovní tábor pro své členy, sourozence členů, kamarády a veřejnost se zájmem o gymnastiku. Předchozí gymnastické zkušenosti nejsou nutné. Pracujeme i s úplnými začátečníky a naším cílem je, aby gymnastika nebyla strašákem školního tělocviku, ale naopak příjemným zpestřením sportovních aktivit.

Adresa zařízení:

Hotel Kořínek
Příchovice u Kořenova 571 www.hotelkorinek.cz

Organizační zabezpečení:

Trenéři SK GymSport Praha, kvalifikovaní oddíloví vedoucí, administrativní pracovníci, zdravotník

Odjezd, Příjezd:

14. 8. 2020 cca ve 14 h od ZŠ Č. Vrch. 21. 8. 2020 mezi 11 a 12 h

Doprava:

Zájezdový autobus s bezpečnostními pásy a klimatizací.
Děti přijíždějící individuálně převezmeme v místě pobytu mezi 17 a 19 h.

Ubytování:

Ve 4-6 lůžkových s vlastním sociálním zařízením.

Stravování:

5x denně včetně pitného režimu. Strava začíná v sobotu večeří a končí svačinou na cestu do autobusu.

Program:

2x denně trénink, jehož délka se odvíjí od věku dětí. Kromě gymnastických a dalších sportovních aktivit program doplňují výtvarné činnosti, divadlo, vědomostní hry, tábornické dovednosti, nechybí ani celodenní výlet.

Cena:

4.500 Kč bez dopravy pro členy SK GymSport Praha s uhrazeným členským příspěvkem v roce 2020, 4700 Kč bez dopravy pro nečleny SK GymSport Praha

(členové SK GymSport Praha získávají příspěvek z dotací Národní sportovní agentury)

Autobusová doprava tam i zpět 700 Kč, doprava jedním směrem 550 Kč. Na pobyt lze uzavřít storno pojištění.

Způsob úhrady:

na základě vystavené faktury do 30. 6. 2021